آموزش تخصصی مصرف استروئید در بدنسازی - ديانابول
 
آموزش تخصصی مصرف استروئید در بدنسازی
 
 
خوش آمدید به کاملترین مرجع آموزش پرورش اندام و بدنسازی
 
در مطالب قبلی توضیح براتمون توضیح دادم که استرویید ها عوارض جبران ناپذیری دارند و گفتم که از مصرف آنها جدا خودداری کنند ولی کو گوش شنوا سرطان کبد و عقیمی رو بجون میخرن که چی بگن رونی کولمنن بچه تو رونی پارچم نیستی چه برسه کولمن تو ایران کولمنم بشی فایده نداره ایرانیای مینی کولمنم مانند:علی تبریزی هم که تازه وارد دنیای حرفه ای شده اند با ایران بای بای کردند و حتی ملیت شونو هم عوض کردند چون میدونن تو ایران قهرمانی فایده نداره پس هورمون استفاده نکن جون ننت ولی اگه حرفه ای هستی و چهار سال بدنسازی کردی و بدنت به مرحله استاپ رسیده ومیخواهی مینی کولمن شی با هر شرایطی حداقل بین بد وبدتر بد رو انتخاب کن ودر ضمن دور پروهورمون ها رو خط بکش چون پولتو بیرون میندازی و اچ جی هاش و انیمال استک و دی اچ ای آ هم هواست(افزاینده های ترشح تستسترون و رشد) و مطلب زیر در مورد دیانابول است:

 

ديانابول
اين دارو در برخي منابع «متاندروستونولون» نيز نوشته و خوانده شده است. «ديانابول» از معروفترين و پرمصرف ترين دارو و استروئيدهايي است که در اغلب کشورها نيز به راحتي قابل تهيه و دسترسي بوده و معمولا به قيمتهاي مناسبي نيز به فروش مي رسد. اين دارو از اولين نمونه استروئيدهايي است که در تاريخ ورزشهاي قدرتي مورد استفاده قرار گرفته است. گفته مي شود که «آرنولد شوارتزنگر» افسانه اي که روزگاري رقابتهاي مستر المپيا را تحت سيطره خود داشت، بيش از نيمي از عضلات خود را مديون همين داروست. شايد صحت و صقم اين ادعا دقيقا مشخص نباشد اما اين مسئله کاملا روشن است که بسياري از ورزشکاراني که از استروئيدهاي تزريقي دل خوشي ندارند، اين دارو را براي مصرف انتحاب کرده و آن را در برنامه دارويي خود مي گنجانند.
«ديانابول» در ترکيب با «دکادورابولين» که در برخي کشورها به «ناندرولون» نيز معروف شده است و همچنين در ترکيب با «سوستانون 250» که نام تجارتي چهار نوع تستوسترون معروف و شناخته شده نيز هست، بهتر و موثرتر عمل کرده و تاثيرات مطلوب تري بر جاي مي گذارد.
اين دارو غالبا يکي از اعضاي و اجزاي اصلي دوه هاي حجم است. اين دارو در صورتي که در دزهاي بالا مصرف شود به راحتي به هورمونهاي جنسي زنانه تبديل شده و احتباس آب و املاح فراوان در بدن را نيز سبب مي شود. براي کاستن از شدت عوارض اين دارو در بدن مي توانيد آن را به همراه داروهاي کم کننده عوارض نظير: «نولوادکس» و يا ديگر آنتي استروژنها و يا داروها و مکملهاي محافظت کننده کبد به کار بگيريد.
اين دارو به صورت قرصهاي 5 و در برخي موارد نيز 10 ميلي گرمي تهيه شده و به بازار عرضه مي شود. اين دارو عليرغم اينکه دارويي قديمي است اما هنوز هم به عنوان دارويي موثر در افزايش حجم و قدرت بدني از آن استفاده مي شود. اطلاع از اين نکته براي کساني که قصد استفاده از اين دارو را داشته و يا از آن استفاده مي کنند الزامي است که «ديانابول» موجب احتباس آب و املاح فراوان در بدن شده و در حجم گسترده اي نيز به هورمونهاي جنسي زنانه مثل استروژن تبديل مي شود.

 امروزه اين دارو در کشورهاي مختلف و تحت عناوين تجارتي گوناگون تهيه و توليد مي شود. از معروفترين اين نمونه ها مي توان به «متاندروستونولون» اشاره کرد. از نمونه هاي اوليه اين دارو براي درمان زندانيان جنگي آزاد شده که در طول اسارت نيز از سوء تغذيه شديد رنج برده و به شدت نيز لاغر مي شدند، استفاده مي شده است. اين دارو معمولا به صورت قرصهاي 5 ميلي گرمي عرضه مي شود اما قرصهاي 5/2 و 10 ميلي گرمي آن نيز توليد شده است.
به دليل اينکه اين دارو خواص آندروژنيک بسيار قدرتمندي دارد، زنان نمي توانند از اين دارو استفاده کنند. دزهاي بالاي اين دارو علاوه بر عوارض شناخته شده اي که دارد، در برخي موارد منجر به بروز بي خواي در انسان مي شود. «ديانابول» يکي از محبوب ترين استروئيدهاي خوراکي بوده و در عصر حاضر نيز هست. اين دارو در عين حال که از موثرترين و پر قدرت ترين استروئيدهاي خوراکي در جهان به شمار مي رود، براي کبد نيز بسيار سمي بوده و مصرف طولاني مدات آن صدمات شديدي به بافت کبد وارد مي کند. مصرف توام با احتياط آن با افزايش در خور توجه حجم و قدرت عضلاني همراه است. براي کم کردن و به حداقل رساندن عوارض جانبي اين دارو، مي توانيد آن را به همراه «پروويرون» و «Legalon» که نوعي داروي تصفيه کننده کبد است، مصرف کنيد.
براي کسب نتايج بهتر از مصرف اين دارو مي توان آن را به همراه «Sustanon»، «Deca-durabolin»، «Trophobolene» و يا ديگر استروئيدهاي تزريقي و يا خوراکي مصرف نمود.
اين دارو در بسته بنديهاي متنوع و گوناگون در بازار موجود است. دز متوسط و معمول مصرف اين دارو به ميزان تقريبي 4 الي 8 قرص 5 ميلي گرمي در روز توصيه شده است اما ورزشکاران گاه دز مصرف اين دارو را تا 30 الي 40 ميلي گرم در روز نيز بالا مي برند

 |+| نوشته شده در  سه شنبه ۶ مرداد۱۳۸۸ساعت 13:54  توسط علی ف. نوجوان  | 
 
  بالا