آموزش تخصصی مصرف استروئید در بدنسازی - ناندرلون اصل ۲۵۰۰ تومن !!!!
 
آموزش تخصصی مصرف استروئید در بدنسازی
 
 
خوش آمدید به کاملترین مرجع آموزش پرورش اندام و بدنسازی
 
توصیه به دوستان عزیزی که می خواهند دوره ناندرلون دکوانات برند :

دوستان عزیز با وجود اینکه داروی ناندرلون بهترین دارو برای کسانی است که می خواهند برای اولین بار به دوره بروند هست ولی اصل این دارو اصلا در ایران وجود ندارد و هرکسی گفت اصله بدون دروغ میگه حتی قسم بخوره داروی ناندرلون هر پوکه حدود ۱۸-۲۵ دلار تو خارج آب میخوره اونم تو داروخانه در خارج هم بدون نسخه بمیری هم دارو نمیدهند حال  با ارزش افزوده قیمت این دارو  از طریق دلالان و قاچاقچیان قیمتش تا ۵۰ دلار هم میرسد و این دارو بیاد تا به ایران برسه میشه ۱۰۰ دلار حلا تو ایران طرف میگه ناندرلون اصل ۲۵۰۰ تومن !!!!

به همین دلیل یا دوره خود را با داروی دیگری جایگزین کنید یا از همین ناندرلون ۲۵ ایرانی استفاده کنید در ایران این دارو توسط دو شرکت دارو سازی ابوریحان و ایران هورمون تولید می شود که محصول ایران هورمون از کیفیت بهتری برخوردار است و قیمت هر پوکه فکر کنم حدود ۸۰۰ تومن است .

در ضمن از عوارض دیگر ناندرلون ایرانی چون مجبورید مثلا برای دوز پایینی از ۱۰ تا ناندرلون در هفته استقاده کنید مقدار زیادی حلال به بدن شما وارد می شود که عوارض خود را دارد و از طرفی هم ناندلون های خارجی از روغن برای حلال استفاده شده ولی در ناندرلون های ایرانی از بنزیل الکیل که نتنها بدنو میسوزونه بلکه عوارض خاص خود را هم دارد قبلا میگفتن تزریق ناندرلون درد نداره تازگی ها ما پشترفت کردیم دردم داره تازه بعد زدنش احساس میکنی کلت داره میترکه اونم بعد ۱۵ دقیقه تازه سر دردم شروع میشه.

 این است ناندرلون ایرانی آقا کولمن

توجه داشته باشید با وجود نایاب بودن داروی ناندرلون این دارو نه تنها در دوره به تنهایی کابرد دارد بلکه به عنوان داروی بیسیک و اصلی در دوره ها ی ترکیبی  استفاده می شود و حکم تکمیلی در دوره های پشته سازی دارد و ناندلون هم تو دوره حجم کاربرد دارد و هم در دوره کات پس در اکثر دوره های افراد از این دارو استفاده می شود .

چون دوز ناندرلون ایرانی پایین است ml25 مجبور به تزریق های متعدد میشویم برای کاهش درد و التهاب میتوانید این دارو را با سرنگ های انسولین به عضلا پشت بازو و کول تزریق کنید .

در ضمن حتما از مصرف آنتی استروژن ها غافل نشوید و دوره تراپی با HCG را فراموش نکنید .

یک توصه برادرانه هرگز به عضلات پشت ران هیچ آمپولی را تزریق نکنید.

توجه کل این قضایا در مورد سایر دارو ها به ویژه سوستانون نیز حکم می کند مثلا طرف میگه سوستانون اصل امریکا 1800 تومن یکم اون عقلتون را بکار بیندازید اگه از امریکا خلال دندان را هم بیاری اونم قاچاق از کشوری که حمل استروئید فرقی با حمل مواد مخدر ندارد بازم 1800 آب نمیخوره !!!

این استروئید ها رو برادرن تبریزی و اصفهانی و تهرانی و ... تو زیرزمین خونشون میزنن مثلا : دوستم میگفت جون لیبل ها الان با کیفیت بالا و هولوگرام چاپ میشه و در ایران چنین دستگاه هایی وجود ندارد و یا با هزینه بالایی آب می خورد این برچسب ها یا همون لیبل رو از چین سفارش میدن و حتی ویال ها وپوکه ها رو هم از چین سفارش میدن مثلا : داروی ترنبولون میخری و میری دوره یا مسابقه ولی تو مسابقه آخر هم نمیشی چون توی پوکه رو با تستسترون داروخانه و دگزا و ... پر کردن که با خودتون حال کنید .

 

 

             دوستان عزیز نظر یادتون نره !!!

 |+| نوشته شده در  دوشنبه ۵ دی۱۳۹۰ساعت 3:26  توسط علی هاردی  | 
 
  بالا